תוספות – פרזולים:

ככלל אנו מספקים את הדלתות שלנו עם צילינדרי פרפר הפונים לפנים החדר ומעצור רצפה מגנט.

צירי הדלתות יכולים להיפתח עד 180 מעלות אך בדרך כלל ידית הדלת תמנע פתיחה מלאה ותדרוש שכנף הדלת תעצור כ 7 ס"מ מהקיר / מחיצה.

ניתן לבחור בשלב התכנון להתאים סט מפתחות מאסטר לדלתות המשרד כך שכל הדלתות יוכלו להיפתח באמצעות המפתח הישיר שלהן ובאמצעות מפתח ראשי נוסף שמותאם כל הדלתות יחדיו (עלויות נוספות).

מחזיר שמן הידראולי – ניתן לשלב מחזיר שמן במערכות דלתות Office אקוסטיות, עליון ואף מחזיר שמן רצפתי.

מנעול חשמלי – מנעול אלקטרו מגנט מתחבר למערכת הבקרה של המשרד או לאינטרקום או קודן ישיר לדלת. אפשרות נוספת היא מנעול חשמלי סטנדרטי מותאם למנעול לשונית

הלבשות – ניתן לשלב הלבשות אלומיניום עם מערכות המחיצות רצפה תקרה FTC של אור הזכוכית, לרוב התוספת היא לדלת הכניסה הראשית של המשרד, הלבשה היא כיסוי מסגרת הפתח שעליו יושב משקוף הדלת או מחיצת הזכוכית.

דלתות דו כנפיות פנים משרדי וחוץ משרדי – שימוש בפרזול שונה בכדי להתאים לדרישות הלקוח.

פרט חולף – פרופיל מתכת מותאם שחולף על פני מחיצת גבס במעבר מחזית משרד אחד למשנהו, צבוע בהתאם לדרישת הלקוח ומהווה המשכיות של מערכת מחיצות הזכוכית, קיימות מספר אפשרויות, חשוב לתכנן את מיקום כניסת הקיר החוצץ בהתאמה לקו המחיצות מראש.

פרט סכין – חיבור בין שני חזיתות של חדרים שמתבצע באמצעות יחידת זכוכית קטנה שמהווה את הסיום לקיר חוצץ, ע"י כך נוצרת המשכיות של זכוכית לאורך קו חזית המחיצות במשרד.

חיבור פינה – פרופיל אלומיניום ריבוע סגור (10/10 מ"מ) שאנו מחברים לשתי קצוות זכוכיות בכדי לייצר פינה, ניתן לבצע הדבקה ישירה של זכוכית בפינה.

חיבור T – חיבור זכוכיות בצומת T כך שהקצה בגימור פרופיל אלומיניום שנצבע בהתאם לדרישת הלקוח, ניתן לבצע הדבקה ישירה של זכוכיות.

 

שימוש בצירים עליון תחתון.

עוד מאמרים

בשלבי הקמת הפרוייקט

ויטרינות ודלתות זכוכית בפרוייקט "אגמים"

במתחם מגורים חדש, בקצה העיר, אשקלון נפתח מרכז קניות חדש בו התבקשנו לבצע עבודות זכוכית בסגנון מינימליסטי allglass. גייסנו את שירותי הקונסטרוקטור, גלעד אורן, האלוף לבניית תוכנית שתעמוד בתקן הישראלי יחד עם דרישת מנהל הפרוייקט לפתחי ענק. הפרוייקט בוצע עם זכוכיות 10 מ"מ וסנפירי ריצפה- תיקרה בהתאם לנדרש בתקינה בשלבי הקמת הפרוייקט בשלבי הקמת הפרוייקט

לקרוא עוד