משרד החלומות שלך מהבית

משרד ביתי בזכוכית

החלק האהוב עלינו באור הזכוכית הוא העבודה עם לקוחות פרטיים והגשמת חלומות העיצוב הביתיים שלהם.

ככלל, קיימות אפשרויות רבות לסגירת חדרי זכוכית עם מערכות מחיצות הזכוכית השונות שלנו ובעיצוב סגירת משרד ביתי בזכוכית מכיוון שבד"כ הירידה לפרטים חשובה יותר והתקציב גבוה יותר אנו מצליחים להגיע ליצירות מדהימות שעולות על כל הציפיות של קהל לקוחותינו, לדוגמה עיצובים בלגים מותאמים לקווי העיצוב של הבית וצביעת פרופילי המערכות והפרזולים בגוונים ספציפים, עבודה עם זכוכיות מסוגים שונים, ושילובים עם חומרים נוספים כמו עץ וחיפויי אבן.

סגירת חדר עם דלת ציר – Office

מגוון דלתות זכוכית ה- Office של אור הזכוכית מותאם מאוד לסגירת חדרים בייתים ועוד. היתרונות העיקריים של דלתות זכוכית אקוסטיות מהסוג הזה מעבר ליצירת בידוד אקוסטי הם מניעת מעבר של ריחות ויצירת פרטיות מלאה מבחינת היכולת להציץ מצידי הדלת. בנוסף, מערכות אלו בעלות מראה מאוד מעודן ומדויק ויכולת טכנית גבוהה כמו יצירת דלתות גבוהות 3מ' והלאה ומחיצות המשתלבות בחללים בהתאמה מושלמת עם חיתוכים א-סימטרים.

סגירת חדר עם דלת הזזה – Smooth

הבחירה להשתמש במחיצות זכוכית הכוללות דלתות הזזה היא לרוב בכדי לחסוך מקום בחלל החדר בעת פתיחת וסגירת הדלת, בכדי להתאים מערכת זכוכית הכוללת דלת הזזה עלינו לשים לב לפרט אחד משמעותי והוא התקרה עלייה אנו נתמכים.

מערכות דלתות ההזזה – Smooth של אור הזכוכית הינן מערכות תלויות ועליהן לשאת את משקל דלתות הזכוכית בתנועה לאורך שנים ולכן עלינו לבחון את הנושא ולייצר הכנות תואמות מראש, לדוגמה במידה ולא ניתן לעבוד ישירות על תקרת הבטון אנו מקימים קונסטרוקצית R.H.S מברזל שמאוחר יותר תחופה בהתאם ואת מסילת מערכת ההזזה אנו מחברים אליה.

את הבחירה בין Smooth Classic, Smooth Framed ו Aco Smooth אנו מתאימים לפי דרישות הלקוח ובהתאם לציפיות שלו.

סגירת חדרי מקלחת

חדרי רחצה שקופים כחלק מחדר השינה הפרטי הם פרט עיצובי מדהים שמוסיף המון יוקרה ותחושה של ביקור במלון פאר, אנחנו באור הזכוכית יודעים לתת מענה מעולה לדרישות לקוחותינו באמצעות מערכות מחיצות הזכוכית האקוסטיות שלנו ה- Office וה- Smooth, היתרונות הגדולים של מחיצות אקוסטיות בחדרים אינטימיים הם יצירת בידוד אקוסטי כמובן, מניעת מעבר של ריחות ויצירת פרטיות מלאה מבחינת היכולת להציץ מצידי הדלת.

אנו באור הזכוכית עוסקים בהרכבת מחיצות ודלתות זכוכית אקוסטיות למשרדים שנים רבות. בשנים האחרונות עלתה הדרישה לסגירת חדרים בזכוכית אקוסטית לצורך בידוד רעשים.

גלריית תמונות משרד ביתי בזכוכית