חדרי ישיבות

חדרי ישיבות - הלב הפועם של המשרד

חדרי הישיבות הם הלב הפועם של המשרד ומהווים פרט עיצובי משמעותי מאוד בחלל המשרד השלם, הם משמשים לפגישות קטנות במהלך ההתנהלות היומיומית, ישיבות גדולות הכוללות שימוש במצגות ומדיה, במקרים מסוימים אף לפגישת ארוחת הצהריים של עובדי המשרד, ומעבר לכל כפרט עיצובי משמעותי שמעיד על יוקרה ורצינות המשרד. במטרה להציג לבאי המשרד ועובדיו את הפעילויות השוטפות, פגישות והתנהלות של פיתוח מתמיד חדרים אלו לרוב יהיו חדרים מאוד חשופים בנויים מחיצות זכוכית כך שניתן יהי לראות שתמיד קיימת פעילות אך יינתן דגש משמעותי על יצירת בידוד אקוסטי בין מרכז החדר לחוצו, החשיבות של עיצוב חדר הישיבות היא מאוד גבוהה מפני שבד"כ העיצוב מעיד על יוקרה ודייקנות מסויימת וע"י שימוש במערכות מחיצות הזכוכית של אור הזכוכית אנו מתאימים ומעצבים את חדרי הישיבות הנכונים ביותר לקהל לקוחותינו.

מגוון דלתות זכוכית ה- Office של אור הזכוכית מותאם לסגירת חדרי ישיבות. מחיצות זכוכית אקוסטיות, מערכות אלו בעלות מראה מאוד מעודן ומדויק ויכולת טכנית גבוהה כמו יצירת דלתות גבוהות 3מ' והלאה ומחיצות המשתלבות בחללים בהתאמה.

הבחירה להשתמש במחיצות זכוכית הכוללות דלתות הזזה היא לרוב בכדי לחסוך מקום בחלל החדר בעת פתיחת וסגירת הדלת, בכדי להתאים מערכת זכוכית הכוללת דלת הזזה עלינו לשים לב לפרט אחד משמעותי והוא התקרה עלייה אנו נתמכים.

גלריית תמונות חדרי הישיבות שלנו